Ісус Христос стоїть перед римськими властями, які мають намір зняти з нього провину. Бажаючи зберегти світ, Понтій Пілат шукав виправдання винному. Запитавши думки суспільства, він дав їм вибір: відпустити Варавву або Ісуса. Перший з них був відомим правопорушником, ув’язненим за вбивство і повстання. Кого помилують люди? Кому вони дарують свободу і надію на світле майбутнє? За традицією, перед світлим святом Великодня губернатор міста повинен помилувати одного з тюремників, а інших-засудити до страти. Тепер громадськість вибирає, кому подарувати свободу: відомому лиходієві або великому Чудотворцю, що творив лише добро. Але думка людей вразила влади.

Ті вибрали Варавву. Правлячий глава здивований, що натовп наполегливо вимагав звільнити вбивцю, а невинного-приректи на жорстоке розп’яття. У даній історії глядачеві належить побачити ту паралель, яка проходить поруч з кожним віруючим. Чи повернеться помилуваний до злочинного життя? Чи зрозуміє він, що був жорстокий до жителів?

Але виявляється, що звільнений пов’язаний зі зрадником Юдою, який обдурив свого вчителя. Варавва загруз в сумнівах, чому саме він знятий з хреста. Фільм Варавва (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Євген Ємелін
Актори: Павло Крайнов, Регіна Хакимова, Залім Мірзоєв, Олександр Лаптий, Олена Подкаминская, Костянтин Самоуков, Сергій Санаєв, Альберт Філозов, Віталій Максименко, Світлана Агафошина