Фільм «Ван Гог. На порозі вічності» 2019. Цей біографічний фільм розкриє всю правду про життя знаменитого художника і творця Вінсента Ван Гога. Цей чоловік був з простих городян, який мріяв змінити світ своїми творіннями. Його незвичайний погляд на речі, змусив придумати дуже цікавий стиль живопису, який не всім був зрозумілий у часи його існування. Довгі роки він творив, в надії, що хоча б одна картина змусить людей змінити свою думку з приводу вічного і цікавого.

Однак не отримавши визнання, він так і не дізнався, що після його смерті, написані ним картини стали еталоном мистецтва. Багаті люди і навіть великі уми сучасності бажали роздобути ці творіння в свої руки. Світ визнав його, коли сам Ван Гог вже не був з нами, але його ідея і думки живуть досі. Кожна картина уособлює його почуття, віру в краще і змушує задуматися над тим, як складний і незрозумілий світ.

Думки звичайної людини вилилися в ці пейзажі, показуючи всю незворушність існування, а сам його творець і донині змушує кожного з нас дивуватися тому, що коли-то не варто й гроша. Фільм Ван Гог. На порозі вічності (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джуліан Шнабель
В ролях: Анн Косиньи, Віллем Дефо, Мадс Міккельсен, Руперт Френд, Матьє Амальрік, Нільс Ареструп, Емманюель Сеньє, Оскар Айзек