Аллан Гингзберг вступив до Колумбійського університету Нью-Йорка, на повну стипендію. Хлопець мріє стати великим письменником, і вкладає талант і завзятість в улюблену справу. У навчальному закладі він познайомився з симпатичним студентом Льюсеном Карром, цікавим співрозмовником і неординарною особистістю. Юнакові вдається отримувати хороші оцінки, лише завдяки професору Девіду Камереру, який пише за учня всі твори і курсові роботи. Виявляється вони колишні коханці, і щоб таємниця не огласилась світової громадськості, вчителю доводиться йти на поводі у шантажиста.

Вільям Берроуз, однокурсник Гінгзберга, любить вживати заборонені речовини і алкоголь. Бунтарство дає йому видимість свободи і вседозволеності. Після втягування в богемну атмосферу, Аллан розуміє, що закоханий в Карра і зізнається молодій людині в почуттях. Той відповідає йому взаємністю і відмовляється від послуг Камерера, наймаючи на виконання домашньої роботи, нового коханця. Девід не бажає відпускати блакитноокого студента до іншого і між ними відбувається сварка в якій Люсьєн вбиває викладача.

Після взяття вбивці під варту, Гингзберг вирішує написати підсумкову курсову про одностатеві стосунки, складену на основі їх компанії, попутно розслідуючи вбивство Камерера. Фільм Убий своїх улюблених (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Крокідас
В ролях: Деніел Редкліфф, Дейн ДеХаан, Бен Фостер, Майкл С. Хол, Джек Х’юстон, Дженніфер Джейсон Лі, Елізабет Олсен, Девід Крос, Джон Каллам, Бренду Веле