Каліфорнія є не тільки столицею величезної держави, але місцем, де тісно переплітаються гроші, політика та влада. Тут існують величезні ставки, і основний з них є життя. Кожні вихідні в певних кварталах проходять заборонені автогонки. Поліція неодноразово влаштовувала капкани на порушників, але жоден з них не приніс бажаного результату. Автогонщикам вдавалося сховатися від переслідування, а на наступні вихідні історія повторюється. Серед порушників є приїжджий Джон Делоріан. Хлопчина любить швидкість і мріє заробити грошей своїм захопленням на покупку дорогого автомобіля.

Герой Тачка на мільйон знає, як змінити конструкцію машини, щоб максимально збільшити її можливості, але фінансів на розробку немає. Початківець конструктор готовий продовжити ризикувати життям заради отримання якісного результату. Фільм Тачка на мільйон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Для хлопчини не має значення, що заради задуму на кон потрібно поставити не тільки сімейні цінності, але власну безпеку. Якщо дивитися фільм без реєстрації можна упевнитися, наскільки даний ризик є виправданим.

Режисер: Нік Хемм
В ролях: Лі Пейс, Ерін Моріарті, Джуді Грір, Джейсон Судейкіс, Корі Столл, Джастін Барта, Майкл Кудлиц, Тара Саммерс, Іддо Голдберг, Юдзі Окумото