Що може бути страшніше, дитини, вихованого серед суспільства, яке визнає тільки білих людей, їх перевагу. Це дитя, що не знає співчуття, виховане расистами і скінхедами. Фільм оповідає про жорстоку сутичку між расистами і афро-американцями. На чолі банди скінхедів стоїть пара середніх років, з татуюваннями по всьому тілу. Головний герой крім татуювань повністю голиться на лисо, періодично сідає у в’язницю за побиття і хуліганство. Вони обманним шляхом заманюють до себе юні і незміцнілі душі, змушуючи називати себе «тато» і «мама». Ці «батьки» стравлюють дітей між собою, навчають поводженню зброєю і домагаються від них практично повної покори.

Якщо підліткам кажуть бити — вони б’ють, якщо кажуть вбивати — вони вбивають. В якийсь момент, Брайон — так званий тато починає розуміти, що він практично ненавидить свою подружку, таку ж, як він, жорстоку і весь в наколках. Йому подобається звичайна жінка, у якої троє дітей, і вона те ж, колись захоплювалася неонацистськими ідеями. Фільм Скін (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Його мучить образ чорношкірого хлопчиська, якого він побив. Брайон розуміє, що так далі не може тривати. Він просто хоче звичайного сімейного щастя з самотньою жінкою, у якої 3 дочки.

Режисер: Гай Наттів
Актори: Джеймі Белл, Даніель Макдональд, Деніел Хеншелл, Білл Кемп, Луїса Краузе