Багато творчі люди мають схильність до депресій і не завжди до адекватного, як здається іншим, поведінки. Актори вміло вживаються в ролі, тільки не завжди вдається так просто розлучитися з образом. Деякі з них приймають свого персонажа настільки, що перестає розуміти, де закінчується гра і починається реальне життя. Вони зосереджені на вирішенні своїх проблем, які здаються вигаданими оточуючим. Вийти з образу дійсно часом складніше, ніж одягнутися в нього. Знає це не з чуток і головна героїня захоплюючої історії. Паула займає провідне місце в театрі Гран-Гіньоль, який діє на території Парижа.

Її акторський талант важко не оцінити по достоїнству, колеги поважають її, а глядачі з вдячністю приходять на постановки. Дівчина прекрасно вживається в різні ролі, підкоряючи публіку своєю чарівністю і акторською харизмою. Її основна роль полягає в тому, що кожен день її вбивають на сцені. Вона відмінно справляється з цією роботою. Фільм Сама убивча жінка в світі (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тільки пізніше постає дещо інше питання: чи має Паула взаємозв’язок з серією жахливих вбивств, які відбуваються в окрузі останнім часом? На тлі цих подій глядач дізнається більше про життя акторів паризького театру за лаштунками.

Режисер: Франк Рібьер
Актори: Анна Муглаліс, Нільс Шнайдер, Ерік Годон, Сіссі Дюпарк, Андре Вільм, Мішель Фо, Констанс Долле, Жан-Мішель Бальтазар, Мішель Ферраччі, Рено Раттен