Фільм є адаптацією книги Білла Брайсона. Ми вирушимо в подорож з Біллом, шанованим письменником і мандрівником. Будучи молодшим, він проводив чимало часу в мандри, але потім пішов на спокій, обмеживши себе від небезпек і суєти. Однак, після багатьох років таке життя набридло легендарному ходок, і він намірився кинути цій планеті ще один виклик. Метою була обрана Аппалачская стежка, що представляє собою маршрут протяжністю в 2000 миль, що проходить через схід США.

Оточуючі, включаючи дружину героя, думали, що він або жартує, або збожеволів. З цієї ж причини Біллу складно було знайти напарника, але раптом пролунав несподіваний дзвінок від старого шкільного друга, з яким письменник давно втратив зв’язок. Фільм Прогулянка по лісах (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Двоє чоловіків вирушають в дорогу, але виявляється, що старий шкільний друг не найкращим чином пристосований до такого роду серйозних пригод, і Біллу доводиться не тільки долати труднощі походу, але і няньчитися з товаришем.

Режисер: Кен Куопис
В ролях: Роберт Редфорд, Нік Нолті, Емма Томпсон, Мері Стінберген, Нік Офферман, Крістен Шаал, Р. Кіт Харріс, Рендолл Ньюсом, Хейлі Ловитт, Ліндсі Едвардс