У центрі уваги виявляється Вільям Марстон, який є талановитим вченим і винахідникам. Він вже зумів створити детектор брехні, але надовго його слави і визнання не тривали. Чоловіка тривалий час підтримувала його дружина, адже вона любила Вільяма і хотіла щоб він домігся успіхів у своїх починаннях. Раптово головний герой вирішив дати інтерв’ю про своє нове заняття, адже він створив комікс, в якому вирішив написати про Диво-жінку. Серед публіки Вільям виявив дівчину надзвичайної краси. Вона дуже молода і сексуальна, і коли Вільям захотів поговорити про це з дружиною, то вона дозволила йому пізнати героїню.

З цього часу відносини вченого розвивалися з його молодою коханкою, і поговори з дружиною, Вільям вирішив їх познайомити. Вперше за всю історію відносин чоловіка і жінки, герой вирішив зблизити між собою дружину і коханку. Через взаємини любовного трикутника Марстон зміг створити справжню Диво-жінку, яку описував в коміксах. У двох улюблених дам він брав найкращі характеристики і вкладав їх в комікси. Незабаром Марстона викликали на інтерв’ю, де задавали непристойні питання, адже на кожній сторінці коміксу було насильство і садомазохізм.

До того ж свою літературу Марстон видавав під псевдонімом, приховуючи якусь таємницю, про яку ніхто не повинен знати, крім нього і коханих жінок. Фільм Професор Марстон і Диво-жінки (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Анджела Робінсон
В ролях: Люк Еванс, Ребекка Холл, Белла Хіткот, Конні Бріттон, Моніка Джордано, Джей Джей Філд, Кріс Конрой, Олівер Платт, Меггі Кастл, Алекса Хевінс