Історія, заснована на реальних подіях, розповість про хлопця, який створив автомати для гігієнічних прокладок для бідних районів Індії. Це сталося в 90-хх роках минулого століття. Тамільська соціальний працівник Араначалум намагався вирішити проблему і допомогти сільським жінкам під час критичних днів. Зрозуміло, що в апаратах було багато недоробок. Хлопець витрачав багато грошей на те, щоб удосконалити винахід. Тим самим головний герой часто потрапляв в комічні, а часом неординарні ситуації. Також йому доводилося відчувати засіб гігієни. Але хто ж погодитися стати піддослідним в такій делікатній справі?Хлопцеві довелося використовувати футбольний м’яч і навіть кров кози для надійності експериментів.

Згодом йому навіть знадобилося медична освіта. Жінки гідно оцінили апарати, так як з’явилася можливість повноцінно працювати. Тепер не треба було переживати, що природні прояви організму застануть зненацька. Потім треба було організувати масове виробництво, але без інвесторів ніяк не обійтися. Фільм Педмен (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Араначалум таким чином зробив прорив не тільки в медицині, але і сфері торгівлі засобами першої необхідності. Чи зуміє новатор переконати акціонерів у рентабельності майбутнього підприємства.

Режисер: Балки Р.
В ролях: Акшай Кумар, Амітабх Баччан, Сонам Капур, Роб Танстолл, Радхика Апте, Биджу Менон