Події драматичної стрічки розгортаються в 2011 році. Джо Патерно займає посаду головного тренера команди Університету Пенсільванії з американського футболу. Літній чоловік любить свою роботу. У цьому сезоні він збирається завоювати зі своїм колективом головний приз аматорського турніру. Вісім перемог у дев’яти матчах роблять його підопічних основними претендентами на звання кращих футболістів у студентській лізі США. Проте всі плани головного героя руйнуються, коли одного з його помічників звинувачують у педофілії. Виявляється, Джеррі багато років приставав до підлітків, безсоромно користуючись своїм становищем і владою. Природно, ці неприємні події зачіпають і самого Патерно.

Обурена громадськість переконана, що чимала частка провини в тому, що трапилося лежить і на ньому. Навколишні просто не вірять, що Джо був не в курсі «маленьких пустощів» свого асистента. Багато місцевих жителів вимагають його негайної відставки. Досвідчений тренер потрапляє в дуже складне становище. Фільм Патерно (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він змушений люто відбиватися від постійних нападок журналістів і представників громадських організацій. Однак навіть у власній родині Патерно стикається з нерозумінням.

Режисер: Баррі Левінсон
В ролях: Райлі Кіо, Аль Пачіно, Енні Перріс, Пітер Джекобсон, Кеті Бейкер, Грег Гранберг