Фільм Остання сім’я (2016) дивитись онлайн в HD якості


На календарі 1977-й рік. Для Томека Бексиньскі починається новий етап в житті, оскільки він в’їжджає у власну квартиру. Хоч його батьки і живуть поруч, але все ж у нього тепер є окрема територія, на якій він сам господар і може робити те, що сам захоче. Зофія і Здзіслав-мати і батько Томека. Вони хвилюються за сина і намагаються і на відстані стежити за його життям. Молода людина занадто чутливий і неспокійний, тому йому складно у великому світі. Його батько займається мистецтвом і хоче присвятити себе йому повністю, але поки ці спроби не дають бажаного результату.

Коли Томек в перший раз намагається себе вбити, він, на щастя, залишається живий, але батьки втрачають спокій. Вони відчувають, що більше не можуть контролювати не тільки сина, а й власні життя. Через деякий час ситуація починає налагоджуватися, всі приходять в норму і повертаються до своїх справах. Здзіслав підписує договір з одним арт-дилером з Франції, а Томек йде працювати на радіо. Фільм Остання сім’я (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Здається, що життя сім’ї повернулася в колишнє русло, всі опинилися при своїй справі, а всі біди залишилися позаду. Але доля підготувала героям ще чимало випробувань, які чекають їх попереду.

Режисер: Ян П. Матушинський
В ролях: Анджей Северин, Давид Огродник, Олександра Скінченна, Анджей Хыра, Зофія Перчиньская, Данута Нагорна, Alicja Karluk, Магдалена Бочарска, Агнешка Михальська, Ярослав Гаєвський