Проживаючи в Шотландії, доктор на ім’я Ніколас Гарріган дуже любив свою роботу, він намагався допомогти всім стражденним, які зверталися до нього із скаргами на болі. Але раптово головний герой вирішив змінити своє місце проживання, і переїхав в село, розташоване в Уганді. Ніколас намагався знайти собі притулок, але помітив, як складно живе народ в селі. Одного разу йому вдалося поблизу поспілкуватися з президентом держави на ім’я Іді Амін. Президент відчував себе неважливо, тому Ніколас не розгубився і надав йому допомогу, але незабаром, за його знання і професіоналізм, Амін вирішив взяти лікаря до себе на службу.

Головний герой вважав, що настав його щасливий період, в якому він буде жити, і ні в чому не потребувати. Але незабаром помітив, як Амін звертається зі своїми підлеглими, і вважає звичайний народ за рабів. Держава під керівництвом деспота і тирана втратила свою справжню сутність. Армія президента вбивала людей просто від того, що керівнику ставало нудно.

Амін захотів втекти від свого начальника, але при першій спробі президент кинув його під варту і заборонив кудись вибиратися без відома. Фільм Останній король Шотландії (2006) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кевін Макдональд
В ролях: Форест Уітакер, Джеймс Макевой, Керрі Вашингтон, Джилліан Андерсон, Саймон МакБерни, Девід Ойелоуо, Стівен Рвангйези, Еббі Микииби Нкаага, Адам Котц, Сем Окело