Коли людина позбавлена слуху з народження, йому простіше адаптуватися — він вчиться замінювати слух іншими органами почуттів паралельно з тим, як пізнає світ. А якщо зріла, сформована людина раптово оглух? Таку трагедію складно перенести насамперед з психологічної точки зору. До того ж Річард Піментель, герой американської драми біографічного плану «Музика всередині», — завжди вів досить активний, в тому числі і соціальний, спосіб життя. Досить відомий громадський спікер, він ніколи не залишався осторонь від нагальних проблем суспільства, намагався допомогти вирішити найбільш актуальні питання.

І, зрозуміло, під час в’єтнамської війни ніяк не міг не взяти участь там, де воював молодий цвіт нації. З В’єтнаму Річард Піментель повертається зовсім іншою людиною. Він не тільки втратив слух, але і безліч ілюзій. Зокрема, на предмет того, що держава дбатиме про воїнів, які постраждали в цій війні. Фільм Музика всередині (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

І тоді, замість того, щоб забитися в свою раковину і весь залишок життя переживати, він вирішує боротися за права тих, кого держава послало на бійню, а потім, покалічених, залишила напризволяще. Як скоро зуміє Річард знайти однодумців?

Режисер: Стівен Савалич
В ролях: Рон Лівінгстон, Мелісса Джордж, Майкл Шин, Юо Васкес, Ребекка Де Морней, Гектор Елізондо, Клінт Юнг, Меріон Росс, Янссен Ван Де Яхт, Рідж Кэнайп