Вікторії всього 11 років, але вона вже знає про своє справжнє призначення. У майбутньому їй належить зайняти королівський трон, щоб керувати країною. Мама і тато дівчинки-герцог і герцогиня Кентські навіть не здогадувалися, яким неймовірним виявиться майбутнє дочки. Як тільки герцог помер, Вікторія опинилася в самому центрі палацових інтриг і зради. З мамою стосунки теж не можна назвати хорошими, небезпека очікувала дівчину практично скрізь. Проте майбутня правителька Великобританії не злякалася труднощів, і почала боротьбу за трон.

Одночасно з цим сер Джон Конрой, британський офіцер, який працював при герцогині, намагався здобути владу, а відносини мами і дочки ставали все гірше. Опинившись під впливом Конроя, жінка обмежила свободу дочки, приховавши її за замком. Допомогла їй зустріч з принцом Бельгії Альбертом, яка стала справжньою історією кохання. При тому, що Вікторії була відома справжня мета його приїзду, а саме поїздка на прохання його рідного дядька Леопольда Першого, вона полюбила хлопця.

Вона вибрала Альберта в якості свого єдиного чоловіка, стала його дружиною і народила йому багато дітей, зберігши це почуття на все життя. Фільм Молода Вікторія (2009) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Жан-Марк Валле
В ролях: Емілі Блант, Руперт Френд, Пол Беттані, Міранда Річардсон, Джим Бродбент, Томас Кречман, Марк Стронг, Еспер Крістенсен, Харріет Уолтер, Жанетт Хайн