У центрі подій виявляється розслідування заплутаного злочину, пов’язане з вбивством знаменитих реп виконавців. Тупак Шакур був справжньою легендою. Його творчість надихала мільйони, а смерть стала повним шоком для шанувальників. У фільмі «Місто брехні» герої спробують зрозуміти, хто вбив його. Відомо, що це був спланований замах. Але з’ясувати, хто виступив замовником, зовсім непросто. Рассел Пул не самий приблизний і досвідчений співробітник. У детектива серйозні конфлікти з начальством. Його безліч разів усували від роботи, дивіться в хорошій якості, що відбилося на репутації бідолахи.

Але є одна справа, від якої він не відступиться, поки не з’ясує правду. Герой прагне дізнатися, хто виступив вбивцею кумира молоді та скоїв такий злочин. Його вірним напарником і помічником стає журналіст Джексон. Якщо герой впорається з цим завданням, то поверне собі авторитет і повагу. Невдачі і провали залишаться в минулому, він зуміє реабілітуватися. Фільм Місто брехні (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але зробити це зовсім непросто, адже доказів мало. Незвичайний тандем відправиться в далекий і небезпечний шлях, по кримінальним кварталах, в надії знайти ймовірного злодія і покарати його за скоєний злочин.

Режисер: Бред Фурман
В ролях: Джонні Депп, Форест Уітакер, Тобі Хасс, Луїс Хертэм, Дейтон Каллі, Ніл Браун мл.