Фільм Мій друг Дамер (2017) дивитись онлайн в HD якості


Школяру на ім’я Джеффрі досить важко налагодити контакт людьми. Ніхто не хотів мати справу з дивним хлопцем зі своєрідними інтересами. Замість корисного спілкування він забирав з дороги збитих тварин і окисляв їх в хімічних розчинах. Старшокласнику стало цікаво, з чого складаються живі організми. Кращого заняття він не знав. Його радував і займав безпосередньо сам процес. Незабаром він втомлюється від самотності і починає пошук друзів. Один товариш, з яким можна душевно поговорити… і герой стане на крапельку щасливішими. У нього накопичилося багато наболілого, яким ні з ким поділитися. Одного разу він розуміє, що з улюбленим заняттям він не знайде хороших знайомих.

Покінчивши з незвичайним проведенням часу, він намагався всіляко звернути увагу оточуючих. Заради власної мети він пішов на божевільний вчинок. Дивно те, що в підсумку він знаходить друзів. Мабуть, з такої дивної події починається нове життя юнака. Фільм Мій друг Дамер (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він бажав лише єдине — знайти підтримку і розуміння оточуючих. Але він уявити не міг, що стався випадок принесе йому славу. Цього він точно не чекав. Чим же зайнявся головний герой? Чи не зіграє над ним злий жарт чергове захоплення?

Режисер: Марк Мейерс
В ролях: Росс Лінч, Захарі Девіс Браун, Lily Kozub, Вінсент Картайзер, Алекс Вулф, Адам Кролофф, Енн Хеч, Brady M.K. Dunn, Michael Ryan Boehm, Даллас Робертс