​​​​Бейсбольну команду «Окленд Атлетікс» не перестають переслідувати невдачі. Пов’язано це з тим, що, увійшовши в плей-офф, хлопці з тріском вилітають в трубу. Звичайно ж, після такого провалу кращі гравці вирішують покинути команду і піти грати в інші клуби. Любителі спорту впевнені, що невдаха команда ось-ось припинить існувати. І тільки тренер Біллі Бін не поділяє думки громадськості. В результаті чоловік вирішує застосувати до своїх хлопців новаторський підхід. Тепер головне завдання Біна — заманити в Окленд Атлетікс обдарованих і щасливих гравців, за підтримки яких він обов’язково доб’ється настільки довгоочікуваної перемоги.

Щоб успішно реалізувати задуманий план, головний герой знайомиться з професійним економістом Пітером. Адже все своє життя хлопчина мріяв стати бейсболістом, і запропонована ним тактика обов’язково повинна спрацювати. І ось, ставши дружною командою, герої починають слідувати своїй задумці, яка повинна принести їм успіх. Фільм Людина, яка змінила все (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак далеко не всі близькі люди стають на їх бік, а деякі недоброзичливці і зовсім намагаються перешкодити. Чи вдасться Біллі Біну реанімувати свою команду і довести її до перших рядків рейтингу?

Режисер: Беннетт Міллер
В ролях: Бред Пітт, Джона Хілл, Філіп Сеймур Хоффман, Робін Райт, Кріс Претт, Стефен Бішоп, Брент Дженнінгс, Кен Медлок, Теммі Бланчард