1994 рік для знаменитої фігуристки Тоні Хардінг, став останнім в її кар’єрі. Вона була норовливої і навіженої особливої, але її працьовитості можна було позаздрити. Дитинство дівчинки було страшним і жорстоким, мати ненавиділа дочку і ставилася як до непотрібної речі. Погане ставлення послужило причиною, прояви хамства в характері фігуристки. Але, не звертаючи уваги на свій складний характер, дівчина прагнула на кожному змаганні стає лише першим номером, і це їй вдавалося. Майбутню Олімпіаду Тоні дуже чекала, і переживала, що її талановита суперниця Ненсі Керріган, здатна відняти у неї перемогу.

Сумніваючись у власному лідерстві, героїня приймає досить небезпечне рішення, підказане колишнім чоловіком Джефом. Скориставшись послугами найманця, дівчина реалізовує свій задум в дію, і Ненсі калічать ногу. Після події, правда, швидко спливла назовні, і Хардінг вигнали з великого спорту. Але героїня не звикла здаватися, і незабаром починає займатися боксом і боями без правил. Фільм Льодяна стерва / Я Тоня (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вольова і цілеспрямована особа долає всі моральні і фізичні бар’єри, і з часом завойовує ринг, і вихлюпує всю злість і негатив на суперників. Але чи всі раді висхідній зірці?

Режисер: Крейг Гіллеспі
В ролях: Joey Thurmond, Еллісон Дженні, Джуліанна Ніколсон, Кейтлін Карвер, Марго Роббі, МакКенна Грейс, Бояна Новакович, Боббі Каннавале, Себастьян Стен, Катрін Дайер