Фільм Лобановський назавжди (2017) дивитись онлайн в HD якості


У цьому документальному фільмі розповідається про легендарного радянського та українського тренера Валерія Васильовича Лобановського. Будучи футболістом, він почав вивчати різні методики тренувань і гри футбольних команд. Його цікавили не тільки дії нападників, яким він сам і був будучи діючим гравцем, але і структура сукупної гри всіх гравців, що знаходяться на полі. На початку своєї тренерської кар’єри він працює з не хапаючим зірок «Дніпром» з Дніпропетровська та команда починає грати в самобутній футбол, з клубом починають рахуватися провідні футбольні колективи Радянського Союзу.

Перспективного тренера помічають і запрошують тренувати київське «Динамо». У цій команді повною мірою розкривається багатогранний талант фахівця. Під його керівництвом вперше в історії СРСР футбольний клуб завойовує європейський трофей. Незабаром Лобановського запрошують очолити національну збірну країни. Шлях на чолі збірної виявляється тернистий, і йому доводиться не раз залишити тренерський місток, щоб досягти врешті-решт фінального матчу європейського чемпіонату.

Вболівальники зі стажем досі із задоволенням згадують протистояння київського «Динамо» і московського «Спартака» і битву двох геніїв футбольної думки – Лобановського і Бєскова. Фільм Лобановський назавжди (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Антон Азаров
В ролях: Олег Блохін, Артем Франков, Леонід Кравчук, Андрій Шевченко, Рінат Дасаєв, Олексій Михайличенко, Геннадій Орлов, Жак Ферран, Мішель Платіні, Карло Анчелотті