Грем Обрі-ось герой даного кінофільму. Його прозвали летючим шотландцем, і не дарма. Рідне місто Грема – Нунеатон. У хлопця в дитинстві було виявлено біполярний розлад. У таких людей в день по 100 разів змінюється настрій. Коли Грем був ще юним, то хотів накласти на себе руки, але батько його врятував. Коли Грем закохався в велосипедний спорт, то вирішив домогтися в ньому успіху. Він сам зібрав велосипед, причому зі старої пральної машинки.

На цьому незвичайному засобі він зміг встановити світовий рекорд у велосипедному спорті. Він з упертістю йде до бажаної мети, проявляє свою силу волі, хоча у нього були проблеми. Психіка Грема не дуже стабільна, емоції його напружені, він то сподівається-не без марнославства, то боїться. Фільм Летючий шотландець (2006) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Недруги так і норовлять підчепити Грема, і заздрісники теж не упускають випадку. Але він займається тренуваннями, збирає велосипед і все-таки доб’ється свого. У 1993 році він поставив новий рекорд.

Режисер: Дуглас Маккіннон
В ролях: Джонні Лі Міллер, Шон Браун, Джозеф Карні, Кроуфорд МаИналли-Кір, Ян Плазальски, Ниал МакГрегор, Джулі Остін, Мораг Калдер, Біллі Бойд, Лора Фрейзер