Події масштабного вітчизняного бойовика за мотивами Рязанського сказання розгортаються в XIII столітті. Роздирається міжусобицями Русь на волосині від загибелі — незліченні полчища Золотої Орди, очолюваної ханом Батиєм, звертають на попіл міста і заливають руську землю кров’ю. Дати рішучу відсіч загарбнику готовий загін рязанців на чолі з відважним молодим воєводою Євпатієм Коловратом. Охороняти гінців повинен княжий десятник Евпатий Коловрат.

Прибувши до хана і передавши дари князя, посли отримують запрошення на бенкет. Там Батий повідомляє, що Рязань стане першим російським містом Великого хана. У сутичці, яка починається під час бенкету між людьми Батия і загоном Евпатия, княжича Федора ранять, а потім йому відрубують голову. Батий віддає наказ не переслідувати загін Евпатия — їх все одно «вб’є» заметіль.

Воїни доходять до Рязані і бачать замість міста випалену землю. Тоді Евпатий кидає клич і збирає князівські дружини біля Лисої гори, щоб дати бій Батию… Фільм Легенда про Коловрата (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Іван Шурховецький
В ролях: Ілля Малаков, Поліна Чернишова, Олексій Серебряков, Олександр Ільїн мол., Ігор Савочкін, Тимофій Трибунцев, Олександр Цой, Юлія Хлиніна, Андрій Бурковський, Віктор Проскурін