До уваги глядачів представлена історія Мері Шеллі. Саме її перу належить один з найперших романів в жанрі «жахи». Ця жінка стала автором Франкенштейна. Героїні всього шістнадцять. Вона настільки ж красива, як бідна. Однак володіє гострим розумом і непомірною допитливістю. Разом з батьком вона живе в Лондоні, і весь свій вільний час проводить в книжковій крамниці, що належить її батькові. Дівчина з захватом читає цілими днями. В улюблених книгах-захоплюючі історії про привидів, монстрів та іншої нечесті. Як у казках про Попелюшку, зла мачуха не злюбила пасербицю і всіляко прагне принизити її, покарати і змусити виконувати непосильну роботу.

Втіха бідолаха знаходить на могилі матері, яка знаходиться на мальовничому кладовищі, засипаному старої листям. Предметом обожнювання гордої і впертою красуні став письменник, відомий гуляка і радикал. Батько проти захоплення дочки, а вона і слухати не хоче. Разом з коханим збігає в жебрацькі апартаменти. Незабаром Мері завагітніла і народила чарівного малюка. Фільм Красуня для чудовиська (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Нічого путнього з її союзу з мотом і базікою Персі не вийшло, любов була лише ілюзією, а щастя – скороминущим, але час, проведений поруч з ексцентричним чоловіком наклали вагомий відбиток на світогляд майбутньої письменниці.

Режисер: Хайфа Аль-Мансор
В ролях: Ель Фаннінг, Мейсі Вільямс, Стівен Діллейн, Дуглас Бут, Том Стёррідж, Бен Харді, Бел Паулі, Джоанн Фроггатт