Сюжет фільму присвячений середньовічному правителю Шотландії Роберту Брюсу. Він є справжнім патріотом рідної країни. Однак багато років тому батько молодої людини після довгої боротьби був змушений укласти мир з англійцями. У підсумку шотландці потрапили в кабальну залежність. Їм доводиться платити величезні податки, які йдуть прямо в англійську казну. Природно, такий стан речей не влаштовує Роберта. Він бачить страждання своїх нещасних підданих, буквально задавлених високими поборами. Зрештою монарх вирішується на сміливий вчинок. Він наважується кинути виклик англійцям.

Правитель збирає велику армію, щоб звільнити батьківщину від окупантів. При цьому Брюс прекрасно розуміє, що грізний противник набагато перевершує його сили. Британські війська володіють кращою виучкою і бойовою екіпіровкою. Але шотландський король впевнений у відвазі бійців, які готові за всяку ціну захистити свої будинки і сім’ї від нещадного ворога. Фільм Король поза законом (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Головний герой переконаний в тому, що йому вдасться вигнати англійців з рідної землі. Однак заради цього шотландцям доведеться піти на серйозні жертви. Повсталих чекає зустріч з дуже хитрим і підступним противником, який не знає пощади до переможених.

Режисер: Девід Маккензі
Актори: Кріс Пайн, Стівен Діллейн, Ребекка Робін, Біллі Хоул, Пол Блер, Сем Спруелл, Джонатан Філліпс, Бен Кліффорд, Джемі МакЛахлан, Данкан Лакруа