Бібліографічна картина про життя і діяльність боксерів Кличка з України. Збір матеріалів проходив протягом декількох років, дуже ретельно і копітко, буквально в різних куточках світу, які дуже важливі для наших героїв. І географія зйомок також обширна: від самої України до Казахстану, і потім до Америки. Початок зйомок відноситься ще до 2008 року. В картині використані розповіді самих братів, інтерв’ю з їх близькими, друзями, колегами по спортивному цеху. Також використовуються воістину унікальні кадри їх домашнього архіву, записи переможних боїв. Перегляд такого видовищного фільму принесе всім величезне задоволення.

Брати Віталій і Володимир Клички – це відомі по всьому світу непереможні боксери, але як їм дістався цей запаморочливий успіх і слава, як вони йшли до цього, і які якості, на їхню думку, потрібні, для того щоб стати всесвітньо відомими боксерами, можна побачити в цьому фільмі. Відгуки не тільки самих боксерів-братів є в цьому фільмі, але й відгуки тренерів, рідних і друзів, які допомагали братам стати тими, ким вони зараз є.

Німці зняли чудову картину, яка обов’язкова до перегляду фанатам братів або ж просто людям. Які цікавляться боксом і хочуть дізнатися більше про братів Кличко. Фільм Кличко (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Себастьян Денхардт
В ролях: Віталій Кличко, Володимир Кличко, Фріц Здунек, Емануель Стюарт, Леймон Брюстер, Кріс Берд, Бернд Бенте, Ін. Перлман Хікс, Дон Кінг, Надія Кличка