Геніальні особистості впевнені, що закону, як такого, для них не існує. Принаймні, вони можуть вільно обійти його. Кім Шмидс, якого прозвали Дотком, зміг створити найбільший на планеті файлообмінник «MegaUpload» і це було гучне досягнення. Він являв собою молоду людину, з фінсько-німецьким корінням, вчився відмінно, от тільки, питання юридичного характеру були для нього далекими. Хлопець міг завантажити на власний сайт будь-який контент, чим грубо порушував авторські права. Звичайно ж, справжні власники продукту були обурені. Кіма неодноразово попереджали, але він не реагував і ставився байдуже до всіх, хто намагався звернутися до його совісті.

Він навіть не збирався видаляти чужі ресурси, в результаті, цілі компанії почали подавати на нього до суду. Шмидсу належало заплатити величезні штрафи, що завдало шкоди бізнесу. Певний період Дотком намагався втекти і навіть відбував термін в тюремному ув’язненні. Потім він вирішив створити свій перший інтернет магазин, але, через численні недоробок, проект повністю провалився.

У підсумку, молодий чоловік всі свої зароблені гроші віддав на оплату послуг адвокатів. Настав момент, коли він залишився без засобів до існування. Фільм Кім Дотком: Спійманий в Мережу (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Енні Голдсон
В ролях: Едвард Сноуден, Мобі, Джуліан Ассанж, Камерон Родс, Гленн Грінвальд, Смуда, Кім Шмітц, Джон Кі, Джонатан Т. Теплін, Джиммі Уельс