80-ті роки минулого століття. Процвітаючий і користується величезною популярністю Борис Аркадьєв протягом довгого часу розважає глядачів власними монологами. Найзнаменитішою мініатюрою була розповідь про пляжного фотографа на ім’я Артур і його пустотливої мавпочки. 20 років цей монолог розважає вдячну публіку, а його виконавець кожен раз зриває оплески та овації. Майстер гумористичного жанру зумів досягти вершини нечуваної популярності, завдяки своєму вродженому таланту чудового коміка. На концерти Аркадьева збиралися цілі зали глядачів, а квитки розпродавалися в лічені дні. Привілейоване становище дозволяє знаменитому гумористу безперешкодно здійснювати гастрольні тури, які приносять неабиякі доходи.

Аркадьєв отримує величезні гонорари, але в один прекрасний момент впадає в депресивний стан. Одні й ті ж ж жарти набридають Аркадьеву. Він хоче змінити репертуар і почати жартувати про більш серйозні речі, але, зіткнувшись з лютим несхваленням, майстер комічних монологів виявляється в затяжному творчій кризі. Борис занурюється у важку депресію, яка викликана відсутністю результативних ідей. Фільм Гуморист (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Розмірковуючи про власну життя, зневірений Борис намагається переглянути репертуар і знайти правильний напрямок, але кожен раз опиняється в глухому куті. Тим часом в країні назрівають серйозні політичні зміни, які стануть початком перебудови.

Режисер: Михайло Ідов
Актори: Олексій Агранович, Юрій Колокольников, Аліса Хазанова, Павло Ільїн, Артем Волобуєв, Поліна Ауг, Семен Штейнберг, Вільма Кутавичюте, Ольга Дібцева, Даніель Шифрін