Події кінофільму розгортаються в далекі 1970е роки минулого століття. Прийнято вважати, що головним і найбільш популярним видом спорту в Америці є американський футбол, який мало чим схожий на класичний. Однак у британську версію даного виду спорту там теж грають. У центрі сюжету звичайне середньостатистичне американське сімейство, що складається з матері, батька, сина і дочки. Діти вже поступово стали дорослішати і вчаться в старшій школі. Хлопець не на жарт почав захоплюватися сокером, в результаті чого став лідером команди. Він присвячував тренуванням весь свій вільний час. Але на жаль незабаром сім’ю осягає трагедія.

В результаті аварії хлопчик гине… Більше всіх по втраті футболіста сумувала його молодша сестра Грейсі, яка не знала, як їй тепер жити далі. І незабаром все це призводить до несподіваних наслідків. Дівчина вирішує будь-що зайняти місце брата в його футбольній команді. Фільм Грейсі (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ось тільки таку дивну затію не підтримали навіть її батьки, які розуміли, що дівчинці не місце в чоловічій команді. Більше того, вони побоювалися травм. Чи зможе Грейсі домогтися бажаного незважаючи ні на що?

Режисер: Девіс Гуггенхайм
В ролях: Джессі Соффер, Крістофер Шанд, Карлі Шредер, Карл Джіроламо, Василиос