Багато жителів планети хотіли б вірити в те, що в реальності може існувати добра і чарівна казка. Все-таки хочеться вірити в те, що в цій жорстокій реальності може з’явитися принц на білому коні, який готовий піти на будь-які подвиги заради своєї незрівнянної принцеси. Саме ця віра допомагає мільйонам людей відчути атмосферу королівської історії, яка передбачає довгождане весілля аристократа і його прекрасною обраниці. Люди готові дивитися на те, як красиво розвивається дана історія. Про таке весілля може мріяти будь-яка дівчина на світі, але ніхто навіть не здогадується, що насправді ховається за пишним торжеством.

Невже в цьому знайомстві дійсно є щось неймовірно чарівне? В центрі уваги знаходиться актриса Меган Маркл, а також принц Гаррі, який є кровним аристократом, а також завидною спадкоємцем на престол. До недавнього часу вони не були знайомі. Чоловік відправився в Торонто з особистих справ, щоб проконтролювати діяльність свого благодійного проекту. Він навіть уявити собі не міг, що саме в цей час і в цьому місці познайомиться зі своєю майбутньою дружиною.

Меган перебувала там на зйомках. Ця випадкова зустріч стала початком найніжніших романтичних відносин, незважаючи на різні труднощі з боку оточуючих людей. Фільм Гаррі і Меган: Королівський романс (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Менхай Хада
В ролях: Лариса Фітц-Хенлі, Лора Мітчелл, Берджесс Эбернети, Murray Fraser, Стів Култер, Тревор Лернер, Клер Філіппов, Констанс Эджума, Бонні Сопер, Девід Куінлен