Конфлікт батьків і дітей існує з давніх часів. Дітям зовсім не подобаються ті моралі, які їм намагаються донести занудні предки. Але тільки самі стаючи батьками, вчорашні діти починають розуміти іншу точку зору. Головний герой цього фільму є чоловіком, який переживає трагедію. Його син загруз у болоті під назвою «наркотики». Чоловік задає собі питання чому так сталося. Нік завжди був сімейним, і дуже позитивним хлопчиком. Іноді здавалося, що він є самою чарівністю, але одного разу щось пішло не так, і хлопчина звернув на криву і звивисту дорогу.

З кожним днем він здається сильніше тоне у всіх своїх проблемах, безодня кличе його на дно, звідки вже не буде виходу. Невтішному батькові, тільки залишається згадувати яким хлопчиком був його проблемний нині син. Головний герой дуже пишався своєю дитиною, адже той завжди реагував на всі події адекватно. Навіть розлучення батьків він сприйняв спокійно.

Звідки у молодої людини взялася така небезпечна пристрасть? Чи зможе хоч якось допомогти батько свого тіла дитині? Фільм Гарний хлопчик (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Фелікс ван Грунинген
В ролях: Стів Карелл, Тімоті Шаламе, Мора Тірні, Кейтлін Дівер, Крістіан Конвери, Оклі Булл