​​​​​​​​Протягом довгих років Френк Лукас працював в якості водія у одного вкрай небезпечного нью — Йоркського кримінального авторитета. У процесі всієї своєї трудової діяльності Френк представлявся досить тихою і спокійною людиною, яка покірно виконує всі розпорядження свого начальника. Ніхто поки не підозрював, що цей чоловік також може непогано проявити себе в злочинному світі. Все це починає виявлятися назовні в той момент, коли його пана вбивають його давні вороги, які на протязі довгого часу намагалися ліквідувати свого конкурента. Нарешті, їм вдалося досягти заповітної мети.

Після загибелі свого боса Френк залишається без діла. Він розуміє, що так не може довго тривати. Йому терміново необхідно почати діяти, щоб забезпечити собі гідне існування. Незабаром, в його голові зароджується геніальна, але, в той же час, небезпечна думка. Фільм Гангстер (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він вирішує самостійно заснувати власну злочинну угруповання і встати на чолі неї. За короткий період часу він успішно формує команду своїх сподвижників і приступає до ведення кримінального бізнесу.

Режисер: Рідлі Скотт
В ролях: Дензел Вашингтон, Рассел Кроу, Чіветель Еджіофор, Арманд Ассанте, Лимари Надаль, Джош Бролін