У біографічному фільмі розповідається про одну з найпопулярніших поп-виконавиць сучасності. Стефані народилася в сім’ї італійських іммігрантів. З дитинства вона виявляла інтерес до музики. Так, дівчинка фактично самостійно освоїла гру на фортепіано. Не дивно, що вона вирішила пов’язати своє життя з музикою. Дівчина почала виступати в нічних клубах і барах з піснями власного твору. Незабаром талановиту вокалістку запримітив впливовий музичний продюсер Херберт. Ця зустріч стала по-справжньому доленосною для Стефані. Завдяки новому знайомому вона потрапляє в студію великої звукозаписної компанії.

А через деякий час у світ виходить перший альбом Леді Гаги, яка підриває хіт-паради всіх країн своїми ритмічними піснями й епатажними кліпами. Але вона не зупиняється на досягнутому. Поп-діва активно втілює свої творчі плани і задуми в життя. У кінострічці зірка у відвертому інтерв’ю зізнається про постійно мучать її комплексах і невпевненості у власних силах. Фільм Гага: 155 см (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Лише творчість, в яку Стефані вкладає всю душу, допомагає їй відволіктися від похмурих думок і депресії. Незважаючи на всі ці складнощі, всесвітньо відома поп-виконавиця продовжує радувати своїх шанувальників новими піснями.

Режисер: Chris Moukarbel
В ролях: Леді Гага, Боббі Кемпбелл, Joe Germanotta, Марк Ронсон, Флоренс Уелч