Жінка на ім’я Джой з’явилася на світ в простій американській родині. Ще в дитинстві вона створювала різного роду речі і мріяла, що коли стане дорослою, відкриє свою справу і буде торгувати винаходами. Не слухаючи думки інших, героїня поставила перед собою мету — проживати забезпечене життя і з успіхом рухалася до неї. Але життя зіграла з нею злий жарт. Перебуваючи в молодому віці, героїня стала матір’ю-одиначкою. Батьки весь час сварилися і не могли надати їй допомогу. З цієї причини турбота про дитину лягла на її плечі. Довелося влаштуватися на роботу, яка не приносила гідного заробітку і задоволення.

Але Джой не бачила іншого виходу з положення. Те, що з нею сталося, зробило її характер сильнішим. З часом дівчина зрозуміла, що ніхто не зможе їй допомогти крім її самої і вона вирішила йти до свого успіху. Вона створює маленьку компанію, що продає винайдені їй речі і з часом знаходить клієнтів. Тепер дівчина відома підприємниця, яка сама змогла заснувати великий бізнес.

На своєму шляху вона зустрічала зрада і розчарування, але знайшла вихід із ситуації і змогла реалізувати свою мрію. Фільм Джой (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Девід Расселл О.
В ролях: Дженніфер Лоуренс, Роберт Де Ніро, Бредлі Купер, Едгар Рамірес, Даша Поланко, Вірджинія Медсен, Ізабелла Росселліні, Ізабелла Крамп, Елізабет Рем, Ондреа Гадсби