«Дворецький» — це політичний фільм-баопик американського кінорежисера Лі Деніелса, що заснований на реальній історії дворецького, який за термін своєї служби в Білому будинку встиг прислужувати восьми американським президентам. Головний герой кінострічки — Сесіл Гейнс, темношкірий вісімнадцятирічний підліток, покинув Джорджію, щоб побачити світ і налагодити своє власне життя. Абсолютно без грошей в гаманці, юному Сесіль вдається якимось дивом влаштуватися в один з найпрестижніших і розкішних готелів у Вашингтоні. Там він знайомиться з прекрасною Глорією, яка стає любов’ю все його життя і народжує йому дітей.

У 1957 році Сесіль вдається отримати роботу в Білому домі, поклавши початок цілої епопеї. Скромний дворецький, виходець з простої американської родини, стає свідком найтрагічніших і щасливих сторінок світової історії, лицем до лиця стикається з потрясіннями світового суспільства, смутками і стражданнями. Фільм Дворецький (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Його рідні та близькі всіма силами намагалися витягнути у Сесіла крупиці інформації, якою він володів, але чорношкірий чоловік справно виконував свою службу і мовчав протягом усього свого життя.

Режисер: Лі Деніелс
В ролях: Форест Уітакер, Опра Вінфрі, Кьюба Гудінг мл, Девід Ойелоуо, Терренс Ховард, Робін Вільямс, Лів Шрайбер, Алан Рікман, Джон Кьюсак, Девід Баннер