У житті головної героїні — американки Шеріл Стрейд, все йде не так гладко, як хотілося б. Спочатку трапляється смерть улюбленої матері, цю трагедію дівчина переживає дуже важко, так як вони з мамою були дуже близькі. Потім важкий шлюб, який і так тріщав по швах, остаточно розпадається. За короткий період Шеріл втрачає відразу двох близьких людей, натхнення і надію на щастя. Письменниця вирішує зробити важкий похід, протяжністю в 2650 миль по гірському шляху. Вона повинна буде здолати поодинці найвищі ділянки хребта каскадних гір. Подорож стає небезпечною з перших днів, але дівчина не згортає зі шляху.

Вона твердо вирішила подолати себе і таким чином очиститися. Звірі і люди, яких вона зустрічає по дорозі, допомагають їй примиритися з собою і знайти відповіді на питання. Минуле не залишає її навіть в горах і стерті в кров ноги, не допомагають його забути. Дівчина прагне знайти новий шлях, на щастя прийнявши себе минулу і справжню, але в горах все стає набагато складніше.

Шеріл чекає нелегкий шлях, як фізично, так і емоційно. Їй допомагає тверда віра в необхідність цієї дії, яка дає їй сили боротися з дикими умовами і труднощами одиночного подорожі. Фільм Дика (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Жан-Марк Валле
В ролях: Різ Візерспун, Лора Дерн, Томас Садоски, Кін МакРей, Міхіл Хаушман, У. Ерл Браун, Габі Хоффман, Кевін О. Ранкін, Брайан Ван Холт, Кліфф Де Янг