Фільм Державні таємниці (2019) дивитись онлайн в HD якості


Дія фільму, заснованого на реальній історії, розгортається в січні 2003-го. У центрі оповідання перебуває Кетрін Ган, що працює агентом в Центрі урядового зв’язку — однієї з британських спецслужб. Одного разу вона отримує секретне електромеханічне лист, викриває шпигунську операцію Агентства національної безпеки, спрямовану на завоювання голосів за неминуче вторгнення Сполучених Штатів в Іраку. З великим особистим і професійним ризиком Кетрін розкриває записку журналісту Мартіну Брайту, який публікує бентежливу і сенсаційну новину в лондонській газеті.

Поки справа стає міжнародною, Кетрін заарештовують і звинувачують у порушенні закону про службову таємницю. Турботлива шпигунка надала всі необхідні докази своїх доводів, тому негідникам тепер виправдатися не вийде. Злочинці неодмінно повинні відповісти за підступну помилку. Тепер самовпевнену особистість чекає покарання за: зрада інтересу країни. Фільм Державні таємниці (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Прекрасна кар’єра і високі надії на світле майбутнє знищені, але Кертін впевнена в правильності досконалого вчинку і готова відповісти перед судом за кожне вимовлене слово. Чим завершиться ця складна історія, покаже фільм в кращій якості.

Режисер: Гевін Худ
В ролях: Дейв Саймон, Кіра Найтлі, Меттью Гуд, Рейф Файнс, Метт Сміт, Індіра Варма, МайАнна Берінг, Рис Іванс, Джек фартінг, Темсін Грег