Основний персонаж біографічної драми «Чи зможете ви мене пробачити?», Чи Ісраель, народжена в 39 році минулого століття в Брукліні, до шістдесятих, була мало кому відомим людиною, аж до 1960 року, коли вона освоїла професію незалежного репортера. Її зірка успіху і зійшла, коли жінка, за завданням свого видавця, взяла досить цікаве і захоплююче інтерв’ю у постарілої кінозірки тридцятих років, для чого їй довелося їздити в далеку Каліфорнію. І так співпало, що після того, як з’явилася стаття, стара кінодіва померла від старості, що наробило багато шуму серед читачів. Наступним кроком героїні, стало написання біографічної книги про відому журналістку Дороті Киллгален.

Її опус, став справжнім бестселером, а ім’я Ісраель, стало досить популярною серед критиків і численних читачів. І апофеозом для жінки, стало написання ще однієї біографії про засновниці косметичної марки Есте Лаудер. Тільки Лаудер не побажала спілкуватися з, і до того ж, Есте запропонувала нашій героїні чималу суму, що б журналістка припинила збирати інформацію. Фільм Чи зможете ви мене пробачити? (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак героїня не побажала кидати розпочату справу, і тоді, Лаудер сама випускає в друк свою версію особистого життя. Спроба Ісраель надрукувати зібраний матеріал виявився провальним, в результаті, героїня втратила роботу.

Режисер: Маріель Хеллер
Актори: Мелісса МакКарті, Річард Е. Грант, Доллі Уеллс, Бен Фелкоун, Григорій Коростишевський