Фільм Черчілль (2017) дивитись онлайн в HD якості


1944 рік. Вже кілька років мільйони солдатів продовжують гинути в кровопролитних битвах Другої світової. Союзники планують здійснити висадку в Нормандії, яка в підсумку дозволить звільнити Європу від фашизму. Важливої операції присвоюють назву «Оверлорд». Однак багато англійські політики скептично ставляться до цього плану. Вони прекрасно розуміють, якими втратами їм загрожує навіть успішне проведення великомасштабної висадки. Черчілль ж дотримується думки, що відкриття Другого фронту завдасть смертельного удару по Третьому Рейху, у якого все ще є сили чинити опір Союзникам.

Тепер британський прем’єр-міністр повинен переконати членів англійського парламенту і уряду у своїй правоті. І на це у Черчілля є всього кілька днів, адже одна з наймасштабніших морських операцій повинна ось-ось розпочатися. Від його дій і вчинків залежить доля мільйонів людей в окупованій німцями Європі. Фільм Черчілль (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Досвідченому політику необхідно знайти правильні слова для своїх співгромадян-британців, які більше не хочуть проливати кров за чужі інтереси. На які хитрощі доведеться піти Черчиллю, щоб переконати парламентаріїв у важливості майбутньої операції?

Режисер: Джонатан Тепліцкі
В ролях: Брайан Кокс, Міранда Річардсон, Джон Слеттері, Елла Пернелл, Джуліан Уедем, Річард Дерден, Джеймс Пьюрфой, Деніел Уебб, Джонатан Аріс, Джордж Ентон