Реальна історія англійця Майкла Гордона, він же Чарльз Бронсон, досі відбуває довічне ув’язнення. Майкл народився в забезпеченій і шанованій родині. Всі друзі і родичі навіть уявити собі не могли, в кого перетвориться Гордон. У дитинстві нічого не віщувало біди, він був тихим спокійною дитиною і гордістю своїх батьків. Вже в цей час Майкл знав, що хоче стати відомою на весь світ особистістю. У підлітковому віці хлопець вирішує зайнятися кулачним боєм, це захоплення стало визначальним у житті Гордона. З цього моменту він стає завзятим хуліганом: дрібні пограбування, постійні бійки — але жодного злочину за який могли б посадити.

У віці 26 років, він перший раз потрапляє до в’язниці. Там Майкл змінює своє ім’я на Чарльз Бронсон і розуміє, що тут його і чекає всесвітня слава. У той час як батьки сподівалися, що їх син стане на шлях виправлення — Бронсон організовував втечу. Нападу на охоронців, численні пагони, бійки з ув’язненими, порушення порядку, — все це неповний список проступків Бронсона. За ці злочини він отримував додаткові терміни, які в підсумку призвели до довічного ув’язнення.

Бронсон побував майже у всіх в’язницях Британії і його впізнають всі охоронці — він дійсно знаменитий. Незважаючи на все це, він встигає писати, малювати і навіть полюбити. Фільм Бронсон (2008) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ніколас Віндінґ Рефн
В ролях: Том Харді, Метт Кінг, Джеймс Ленс, Аманда Бертон, Джонатан Філліпс, Келлі Адамс, Луинг Ендрюс, Кеті Баркер, Гордон Браун, Марк Девенпорт