Шлях Біллі Мура, точно не можна назвати вдалим, адже дорога життя привела його в одну з в’язниць розташованих в Таїланді. Мало йому одного висновку, так і місце в яке він потрапив, славиться своїми поганими порядками. Так немає діла до справедливості і закону, цим балом править жорстокість і сила. Слабкі, гинуть під тиском сильних, що і ставить життя Біллі під серйозну загрозу. Заради виживання, Біллі повинен протистояти оточуючим і їх агресії. Ось тільки без сторонньої допомоги йому не обійтися. Заради власного майбутнього, Біллі вирішує зайнятися тайським боксом. Цей вид бойових мистецтв, відомий своїми жорстокими сутичками.

Він визнається одним з найскладніших видів спорту, а у в’язниці це доходить до крайнощів. Правила тут носять лише формальний характер і найголовніше жорстокість і перемога. На арені, противник готовий піти на все заради власної перемоги. Чемпіони місцевих боїв, живуть куди більш зручним життям, що і стало метою героя. Фільм Бої без правил (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він повинен пройти через жахливі умови утримання і важкі тренування місцевого майстра. Хлопцеві пощастило познайомитися з гідною людиною і він готовий піти на все, аби досягти перемоги. Тільки ось шлях до вершини, буде дуже важким і непростим.

Режисер: Жан-Стефан Совер
В ролях: Джо Коул, Витхая Пансрингарм, Паня Йиммумрхай, Біллі Мур, Порнчанок Мабкланг, Ніколас Шейк